Saç Dökülmesine Çözüm: 10 kişide öncesi sonrası değerlendirme

8 İzlenme
Saç dökülmesi hem erkek hem de kadnları ilgilendiren önemli bir problemdir. Burada tedavisi zor olan erkek tipi kellik yani androgenetik alopesi ile kadınlarda görülen erkek tipi saç dökülme problemi üzerinde konuştum.

Kanalıma ÜCRETSİZ abone olmayı Unutma! ➤ https://www.youtube.com/channel/UCXj-VMtbwTrO1vqv_Ey3lFA?sub_confirmation=1

Bu videoları da izlemelisin...
❱ https://youtu.be/hBGurE74fvw
Dermatoloji Uzmanı Dr. Nezih Karaca youtube kanalına hoş geldiniz

Yaşlanırken genç kalmak için doğru adımlar; doğru cilt bakım ürünleri ile doğal sağlıklı yaşam ve hayat tarzından geçmektedir. Dermatoloji uzmanı doktor Nezih Karaca önerileri ile sağlıklı doğal bir yaşam için tecrübelerini tüm bildiklerini sizler için paylaşıyor. Bu basit adımları uygulayarak yaşınıza rağmen sağlıklı genç bir cilde sahip olabilirsiniz.

Deri bilimi olarak tanımlanan dermatoloji, ciltteki hastalıklar ve bunların tedavisi ile ilgilenen bir tıp disiplinidir. Dermatoloji uzmanı Dr. Nezih Karaca önerileri, hastalıklar ve bunların tedavisinde en büyük yardımcınız olacak.

❱ Her hafta yeni videolar yayınlıyoruz, kanala abone olmayı videoları beğenmeyi unutmayın.

❱❱ Sormak istediğiniz tüm soruları buradan veya instagram hesabından @drnezihkaraca takip ederek sorabilirsiniz, bunların cevaplarını herkesin faydalanabileceği şekilde paylaşacağım. Geri dönüşlerinizi mutlaka bekliyorum. Sevgiyle kalın.

❱ instagram https://www.instagram.com/drnezihkaraca/

#drnezihkaraca #ciltbakımı #ciltsağlığı #sağlık #dermatolog #ciltgurusu #saç #saçdökülmesi #sac #sacdokulmesi #kellik
Published
Kategori
Sağlık
REKLAMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.