Oluk Oluk Saç Dökülmesine Çözüm Önerileri

8 İzlenme
Offf. Canım sıkıldı. “Az sözle çok şey” anlatsam, mesaj yağıyor anlamadık deyü... “Çok sözle çok şey” anlatsam, reklam kuşağında göz ucuyla okunmuşsa, sona kadar gelen az oluyor. Neyse, başlayalım görelim.

Videolu anlattım.

Dr Kevin Ross'un, Covid sonrası oluk oluk saçı dökülenlere yönelik basit bir önerisi var.

Kendisine bir de, tat-koku kaybı videosu sayesinde normale dönen yüzlerce kişi adına teşekkür ettim bir Yunus EMRE şiiriyle. Bir şey paylaştığımızda, öğrendiğimiz kaynağı anarsak incilerimiz dökülmüyor. Okyanusun diğer ucunda ve benden bi'haber bile olsa bir selâm vermek mühim bence ki yazılı ortamda da tanıştım kendisiyle. Dikkatle takip ediyor yöntemlerin geri dönüşlerini kendi bloğunda.

Ama tabii mineral dengesi hassas konu. Tek hareketle mucize beklemek yerine, ne yaşadığımızı iyi analiz etmek lazım. Kolajendir, biotindir, mineraldir bunlar daima kişiye özel. İşleyemediğimiz molekülleri, fenomenler/eş/dost/komşu öneriyor diye bünyeye yığmak değil mesele. Bu yöntem ise bir katkı olacaktır.

İyi seyirler. İzleyenlere saç ve dost gürlüğü dilerim en esaslısından.

► Dr. Ross'un Kovid Sonrası Saç Dökülmesi İçin Orijinal videosu --- https://www.youtube.com/watch?v=R1R4CdXUqiU

► Kanalıma abone olmak için: http://bit.ly/30h5Gvi

► Instagram: https://www.instagram.com/merihkafasi/

► Websitesi: https://www.glutensizdunya.com/

► Nebulizatör ve oksimetre örnekleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://app.hps.im/d7ct/a95dd6d8 #reklam

► Gümüş, iyot (lugol %2), askorbik asit ve ester-C vit, magnezyum, bromelain örnekleri için tıklayınız --- https://app.hps.im/d7ct/a95dd6d8 #reklam
Published
Kategori
Sağlık
REKLAMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.